PREČO PRÁVE MY?

Pretože hodiny prebiehajú formou zábavy, zábavných cvičení a súťaži. Deti sa snažíme stále motivovať aby práve PKBB bolo pre Vás rodičov prvou voľbou. Tréningy sú zamerané práve na posilnenie a precvičenie celého tela. Cieľom tréningov je získať správne pohybové návyky. Zameriavame sa na všeobecnú pohybovú zdatnosť, nezabúdame na dôležitosť cvičení na rozvoj koordinácie, priestorovej orientácie a celkovej stability. Preto sa naše tréningy skladajú práve zo základov atletickej, gymnastickej a kondičnej prípravy. Ďalším plusom sú naše vlastné priestory na Družby 2B a kvalifikovaní tréneri atletiky a gymnastiky. Všeobecná pohybová príprava je vhodná pre deti, ktoré sú vo veku od 6 - 10 rokov. Počet detí v skupine je obmedzený na 8.

ATLETICKÁ PRÍPRAVA

Cieľom je naučiť deti základy atletickej abecedy, správnej techniky behu, štafetových behov - odovzdávok, preskokov cez švihadlo - rôzne techniky skokov, štarty z rôznych polôh a na rôzne podnety, chytať a hádzať na presnosť, techniku skoku a trojskoku do diaľky, šprinty.

GYMNASTICKÁ PRÍPRAVA

Cieľom je naučiť deti kotúle vpred/vzad, mostík, stojku na hlave/rukách, premet bokom, šplh na ľane/tyči, techniku - drepov/kľukov/zhybov, samostane vykonávať strečing, jednoduchú gymnastickú zostavu.

KONDIČNÁ PRÍPRAVA

Cieľom je naučiť deti správne dýchanie počas cvičenia, správne zapájať hlboký stabilizačný systém, správne držanie tela, kolektívne športové hry - hádzať plnou loptou/vedenie lopty, cvičiť na balančních podložkách.

AKTUÁLNA OBSADENOSŤ

Aktuálna obsadenosť tréningov k 14.10. 2021

ČASY TRÉNINGOV PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK
15:00 - 16:00 6 voľných miest - 5 voľných miest - 5 voľných miest
16:00 - 17:00 7 voľných miest 1 voľné miesto - 6 voľných miest 7 voľných miest
17:00 - 18:00 2 voľné miesta - Obsadené - 1 voľné miesto

* Ceny a časy hodín nájdete v sekcií Ponuka kurzov. V prípade záujmu je potrebné vyplniť prihlášku na našom webe. Poprosíme podrobne si prečítať, že súhlasíte s našími PRAVIDLAMI A PODMIENKAMI

Predcházajúci článokIndividuálne kurzy plávania
Ďaľší článokKurzy plávania pre deti